Ota yhteyttä asiantuntijoihimme

Jätä yhteydenottopyyntö alla olevalla lomakkeella tai ota yhteyttä asiantuntijoihimme.


Sähkön suurasiakasmyynti
Ville Uimonen
Myyntipäällikkö
029 000 8056
ville.uimonen@lahtienergia.fi

Ville Uimonen

Sähkön suurasiakasmyynti ja kaukolämpö
Iina Asplund
Myynti-insinööri
029 000 8048
iina.asplund@lahtienergia.fi

Iina Asplund

Kiinteistöjen energiaratkaisut: lämmitys- ja hybridiratkaisut, kaukojäähdytys
Pasi Valjakka
Asiakkuuspäällikkö
029 000 8386 pasi.valjakka@lahtienergia.fi

Pasi Nevalainen

Kaukolämpö ja aurinkosähköjärjestelmät
Santeri Pusa
Myyntineuvottelija
029 000 8254
santeri.pusa@lahtienergia.fi

Santeri Pusa

Uudet liiketoiminnat ja palvelukehitys
Juha-Pekka Moisio
Myynti- ja kehityspäällikkö
029 000 8291
juha-pekka.moisio@lahtienergia.fi
 

Juha-Pekka Moisio

Älykkäät kiinteistöratkaisut, Reiot-palvelu ja Kaukolämpö 2.0
Jarmo Virtanen
myyntipäällikkö
029 000 8153
jarmo.virtanen@lahtienergia.fi
 


Matti Wallin
Lämpöjohtaja
029 000 8244
matti.wallin@lahtienergia.fi

Matti Wallin


Asiakaspalvelu
Yrityssähkö <100 MWh/a
Asiakastietojen päivitys

Yksilölliset energiaratkaisut
Sähkön suurasiakasmyynti

Yrityssähkö >100 MWh/a

Kaukolämpö
Kaukojäähdytys

 


Jätä yhteydenottopyyntö:

Captcha-koodi


Puheluiden hinnat

Puheluiden hinnat

02900-alkuiset numerot: Puhelut lankapuhelimista 8,35 snt/puh + 1,49 snt/min ja matkapuhelimesta 8,35snt/puh + 16,69 snt/min.

02917-alkuiset numerot: Puhelut lanka- ja matkapuhelimista 8,35 snt/puh + 9,92 snt/min.

02918-alkuiset numerot: Puhelut lanka- ja matkapuhelimista 8,4 snt/min.

0800-alkuiset numerot ovat maksuttomia.